ZÁKAZNÍCI ZO SLOVENSKA
Prejísť do SK verzie »

Vážení zákazníci,

na základě vládního doporučení v souvislosti se šířením COVID-19 podporujeme omezení platby v hotovosti (na dobírku). Proto doporučujeme při tvorbě objednávky volit bezhotovostní platbu předem. K tomuto kroku jsme se připojili z hygienického hlediska a došlo tím k eliminaci potenciálně rizikových hotovostních plateb, s cílem snížit případné riziko přenosu nákazy při kontaktu mezi doručovateli a příjemci. Do odvolání je pozastaveno osobní vyzvednutí zboží ve Zlíně.

Děkujeme za pochopení.

Do vnějšího prostředí

1-13 z 13

Do této kategorie patří: 

  • dravý predátor Typhlodromus pyri, kterého lze aplikovat na ovocné a okrasné stromy a keře, vinice a do porostů jahodníků.
  • parazitické hlístice proti larvám lalokonosců druh Heterorhabditis bacteriophoraproti larvám tiplic v trávnících jsou to parazitické hlístice Steinernema feltiae, proti larvám mravenců se používají parazitické hlístice Steinernema antfree, proti larvám obaleče jablečného se používají parazitické hlístice Steinernema feltiae a proti plžům parazitické hlístice Phasmarhabditis hermaphrodita

Termíny dodání:

  • Dravý roztoč Typhlodromus pyri - proti škůdcům ovocných a okrasných stromů a révy vinné (prosinec až březen) (aplikuje se v době vegetačního klidu, v zimním období)
  • Parazitické hlístice NEMASLUG - proti plžům (květen - říjen) - teplota půdy při aplikaci nesmí klesnout pod 5 °C, (optimum pro aplikaci je 5 - 20 °C).
  • Parazitické hlístice NEMATOP - proti larvám lalokonosců (duben - říjen) - teplota půdy při aplikaci min 12 °C (ideální teplota 12 - 25 °C) alespoň po několik hodin denně.
  • Parazitické hlístice NEMAPLUS - proti larvám tiplic (duben - říjen) - teplota půdy při aplikaci min 10 °C (ideální teplota 10 až 25 °C).
  • Parazitické hlístice NEMAPLUS ANTFREE - proti larvám mravenců (duben - září) - aplikace při minimální teplotě půdy do 8 °C.
  • Parazitické hlístice NEMAPOM - proti larvám obaleče jablečného (září - listopad + únor - duben) - aplikace při minimální teplotě půdy do 8 °C.