Mgr. Lenka Žáčková

   Moje firma se specializuje na poradenskou činnost formou diagnostiky chorob a škůdců rostlin (jsme držiteli Osvědčení o odborné způsobilosti pro nakládání s přípravky na ochranu rostlin III. stupně, podle § 86 odst. 3 zákona č. 326/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů). V návaznosti na tuto činnost nabízíme prodejní servis přípravků na ochranu a výživu rostlin se zaměřením na biologické a zejména ekologické metody. Pro zájemce zajišťujeme dodávku živých organismů (vosičky, hlístice, dravé roztoče) a prostředků ochrany před škodlivými organismy a chorobami ve specializovaném obchodě www.bioagens.eu nebo v obchodě www.provasizahradu.cz. Prostřednictvím zásilkové služby zasíláme veškerý sortiment v rámci ČR, vybraný sortiment také do SR. Usilujeme o nabídku co největší škály biologické ochrany pro dům i zahradu. Uvidíte, že se i vaše okolí může stát přírodní, vzrušující, harmonickou a plodnou zahradou se zdravými plodinami...

"Jsme přesvědčeni, že v současném moderním zemědělství lze nahradit chemické pesticidy účinnými biologickými alternativami, jako je užitečný hmyz, makroorganismy a pasti. Zkuste to také a nahraďte postřiky a chemii biologickými predátory. Sledujte fascinující proces, kdy jsou laboratorně kultivované bioagens v prvotřídní bojové kondici nasazené k boji se škůdci rostlin...
V současné době je již všeobecně známo, že využívání biologických kontrolních opatření, jako jsou například makroorganismy, nabízí vysoce efektivní nástroj v rámci programů ekologického zemědělství i drobné domácí produkce a napříč konvenčním zemědělstvím vůbec."

 Celosvětová poptávka po ekologické formě produkce potravin s minimálním nebo vůbec žádným dopadem na životní prostředí se zvyšuje. Budeme se snažit naší osvětou a propagací ekologické formy produkce zemědělských plodin nabídnout takové produkty a výrobky, které představují rozumné a účinné alternativy k chemickým pesticidům.

 Stále usilujeme o to, být nepostradatelným partnerem jak pro komerční pěstitele ovoce a plodin na orné půdě, vinaře a ekologické zemědělce, tak pro provozovatele sportovních zařízení a golfových hřišť ve věcech přirozené ochrany proti škůdcům a zachování zdraví populace prostřednictvím zdravého přístupu k půdě.

Nejsme pouze obchodníci, zajímá nás, jak se právě u vás ten který přípravek či preparát osvědčil. Zda se podařilo nad škůdcem či chorobou zvítězit, či zda bude potřeba navrhnout jiné opatření. Jsme rádi za zpětnou odezvu od našich zákazníků, když nám zavolají či napíšou a podělí se s námi o své postřehy a zkušenosti. 

Mgr. Lenka Žáčková


 

Provozujeme také tyto internetové obchody:

www.provasizahradu.cz

Internetový prodej kvalitních pomocníků a produktů pro Vaši zahradu. Nabídka prostředků ochrany rostlin v kombinaci s pomůckami pro sadbu, sklizeň a zpracování úrody. Postřikovače, vermikompostéry, kvalitní ruční zahradnické a zahrádkářské nářadí.
Naše hodnoty: Prodej kvalitních pomůcek a produktů pro každou zahradu

www.bio-raw.cz

Nabízíme BIO a RAW doplňky stravy, léčivé byliny, kapsle, extrakty a semena.
Naše hodnoty: Všechny nabízené produkty mají certifikaci BIO nebo ORGANIC

www.safran-bio.cz

Internetový prodej šafránu, šafránových cibulek v BIO kvalitě, poradenství a dodávky v rámci ČR.
Naše hodnoty: Prodej nejkvalitnějšího šafránu v kvalitě BIO / ORGANIC


Firma Mgr. Lenka Žáčková je

Člen Hospodářské komory ČR

Při své činnosti se řídí Etickým kodexem člena Hospodářské komory ČR


Do uzávěrky objednávek na bioagens do skleníků na 30. týden zbývá:
00
h
:
48
m
:
00
s

ZÁKAZNÍCI ZO SLOVENSKA