ZÁKAZNÍCI ZO SLOVENSKA
Prejísť do SK verzie »
UKONČENÍ PRODEJE MALÝCH (ZAHRÁDKÁŘSKÝCH) BALENÍ BIOAGENS DO SKLENÍKŮ

S odcházejícím létem končí sezóna zahradních skleníků. Upozorňujeme na závěr prodeje malobalení parazitických vosiček a dravých roztočů proti škůdcům. 
Poslední objednávky přijímáme do pátku 25. 9. 2020. Dodání proběhne v následujícím (40.) týdnu.

Informace o platbě


PLATBA PŘEDEM (BANKOVNÍ PŘEVOD)
Všechny informace ohledně platby bankovním převodem vám budou odeslány e-mailem po zadání objednávky a to včetně variabilního symbolu. Zásilku odesíláme po připsání platby na náš bankovní účet. Upozorňujeme, že zboží může být rezervováno max 7 dní.

Údaje pro bankovní převod:

Název účtu: Mgr. Lenka Žáčková Č. účtu: 2100908322 Kód banky: 2010 Variabilní symbol platby: číslo objednávky

 

 PLATBA DOBÍRKOU (HOTOVĚ PŘI PŘEVZETÍ)

Zboží zaplatíte v hotovosti při převzetí zásilky přímo pracovníkovi pošty, který provádí doručení. Zásilku odesíláme v závislosti na dostupnosti jednotlivých položek z objednávky. 

Informace k zaslání na dobírku:

Pokud zákazník zvolí tuto formu, budou připočteny náklady na dobírkovné +35 Kč. 


S ohledem k vysoké ceně dopravného a špatné zkušenosti se zákazníky, kteří si v minulosti nepřevzali či nevyzvedli balíky a působili nám tím nemalé ztráty, vyzýváme zákazníky k zodpovědnosti aby zásilky pokud možno převzali od přepravce ihned, případně vyzvedli z uložení u přepravce co nejdříve (pokud nebyli zastiženi a zásilka byla uložena na spádové poště)! 

     

Biologický preparát ze zásilky, která ležela 10 dnů ve skladu na poště a vrátí se nám jako nevyzvednutá, je již nepoužitelný! Obsahuje mrtvá zvířata, které zbytečně uhynula zavřená v krabičce! 

 

 

 

 


Vzhledem k povaze námi nabízených činností (rostlinolékařské poradenství), prodeji prostřednictvím internetu a skutečnosti, že nepřijímáme platby v hotovosti ani platební kartou,
se na nás nevztahuje povinnost evidovat tržby v systému EET od 1. 3. 2017
.