ZÁKAZNÍCI ZO SLOVENSKA
Prejísť do SK verzie »

Vážení zákazníci

na základě vládního doporučení jsou kvůli situaci s šířením COVID-19, omezené platby v hotovosti (na dobírku). Proto jsme od 16. března pozastavili možnosti dobírky / platby v hotovosti při převzetí zboží. V této chvíli si tuto variantu platby nemohou zákazníci při objednání zboží zvolit u žádného z našich obchodů, a je povolena pouze bezhotovostní platba předem. K tomuto kroku jsme přistoupili z hygienického hlediska a došlo tak k eliminaci potenciálně rizikových hotovostních plateb, s cílem snížit případné riziko přenosu nákazy při kontaktu mezi doručovateli a příjemci. Náš přepravce Česká pošta s. p. doručuje standarně, omezení se týká pouze platby v hotovosti (na dobírku). V případě požadavku na osobní vyzvednutí / převzetí zboží ve Zlíně, je toto zrušeno do odvolání.

Děkujeme za pochopení.

Informace o platbě


PLATBA PŘEDEM (BANKOVNÍ PŘEVOD)
Všechny informace ohledně platby bankovním převodem vám budou odeslány e-mailem po zadání objednávky a to včetně variabilního symbolu. Zásilku odesíláme po připsání platby na náš bankovní účet. Upozorňujeme, že zboží může být rezervováno max 7 dní.

Údaje pro bankovní převod:

Název účtu: Mgr. Lenka ŽáčkováČ. účtu: 2100908322Kód banky: 2010Variabilní symbol platby: číslo objednávky

 

 

PLATBA PŘI PŘEVZETÍ (DOBÍRKA)
Zboží zaplatíte v hotovosti při převzetí zásilky přímo dopravci. Zásilku odesíláme v závislosti na dostupnosti jednotlivých položek z objednávky.

Informace k zaslání na dobírku:

Pokud zákazník zvolí tuto formu, budou připočteny náklady na dobírkovné +35 Kč. 

 


S ohledem k vysoké ceně dopravného a špatné zkušenosti se zakazníky, kteří si v minulosti nepřevzali či nevyzvedli balíky a působili nám tím nemalé ztráty, vyzýváme zákazníky k zodpovědnosti aby zásilky pokud možno převzali od přepravce ihned, případně vyzvedli z uložení u přepravce co nejdříve (v případě že nebyli zastiženi)! 

Biologický preparát ze zásilky, která ležela 10 dnů ve skladu na poště a vrátí se nám jako nevyzvednutá, je již nepoužitelný! Obsahuje mrtvá zvířata, které zbytečně uhynula zavřená v krabičce! 

 

 

 

 


Vzhledem k povaze námi nabízených činností (rostlinolékařské poradenství), prodeji prostřednictvím internetu a skutečnosti, že nepřijímáme platby v hotovosti ani platební kartou,
se na nás nevztahuje povinnost evidovat tržby v systému EET od 1. 3. 2017
.