ZÁKAZNÍCI ZO SLOVENSKA
Prejísť do SK verzie »

Vážení zákazníci

na základě vládního doporučení v souvislosti se šířením COVID-19 a žádosti našeho přepravce České pošty s.p., podporujeme omezení platby v hotovosti (na dobírku). Proto je možná pouze bezhotovostní platba předem. K tomuto kroku jsme se připojili z hygienického hlediska a došlo tím k eliminaci potenciálně rizikových hotovostních plateb, s cílem snížit případné riziko přenosu nákazy při kontaktu mezi doručovateli a příjemci. Více ZDE 

Děkujeme za pochopení.

Heterorhabditis (Larvanem)


PopisHlístice jsou známy jako nebezpeční parazité obratlovců včetně člověka nebo jako škůdci rostlin. Hlístice rodu Heterorhabditis bacteriophora jsou významným predátorem na paralyzaci larev lalokonosců, housenek osenic a jiných motýlů a pomáhají s úspěchem potlačovat celé populace těchto živočichů.
Dospělci většinou žijí v půdě, larvy cizopasně. Tyto nematody bývají ve stádiu 3. larválního stupně (drobní červíci) a délka těla je několik desetin milimetru a síla setin milimetru. V půdě se aktivně pohybují a čichem vyhledávají hostitelský hmyz, který napadají buďto trávicím traktem (řitním, nebo ústním otvorem), nebo respiračním systémem. Po proniknutí do těla hostitele vyvrhují invazní larvy ze svého zažívacího traktu druhově specifické bakterie, které se v napadeném hmyzu množí a během několika málo dnů zabijí hostitele. 
 
Podpora a ochrana Všechny druhy parazitických hlístic se dodávají ve vlhkém práškovitém či granulovaném substrátu (přípravek Larvanem), který se při aplikaci nejprve rozmíchá s vlažnou vodou a po chvíli se aplikuje zálivkou nebo postřikem do vlhké půdy. Nematody při aplikaci nesmí vyschnout a být dlouho vystaveny slunečnímu záření.

 

 

Preparát můžete zakoupit od dubna do října. Objednávku můžete uskutečnit pod textem...