ZÁKAZNÍCI ZO SLOVENSKA
Prejísť do SK verzie »

Vážení zákazníci

na základě vládního doporučení jsou kvůli situaci s šířením COVID-19, omezené platby v hotovosti (na dobírku). Proto jsme od 16. března pozastavili možnosti dobírky / platby v hotovosti při převzetí zboží. V této chvíli si tuto variantu platby nemohou zákazníci při objednání zboží zvolit u žádného z našich obchodů, a je povolena pouze bezhotovostní platba předem. K tomuto kroku jsme přistoupili z hygienického hlediska a došlo tak k eliminaci potenciálně rizikových hotovostních plateb, s cílem snížit případné riziko přenosu nákazy při kontaktu mezi doručovateli a příjemci. Náš přepravce Česká pošta s. p. doručuje standarně, omezení se týká pouze platby v hotovosti (na dobírku). V případě požadavku na osobní vyzvednutí / převzetí zboží ve Zlíně, je toto zrušeno do odvolání.

Děkujeme za pochopení.

řepa obecná krmná (Beta vulgari)

1-18 z 18
řepa obecná krmná
Beta vulgaris Rapacea Group

čeleď: laskavcovité (Amaranthaceae)

další názvy: krmná řepa, řepa krmná, burák

vědecká synonyma: Beta vulgaris var. rapacea, B. vulgaris var. crassa, B. burgundica

Popis
Dvouletá bylina s kůlovým kořenem. Kořen je ztlustlý v široce vřetenovitou, válcovitou nebo až kulovitou bulvu, která je na povrchu žlutá nebo načervenalá a má žlutou, oranžovou nebo načervenalou dužinu. Značná část bulvy je nad zemí a v období sklizně vyčnívá i více než polovina bulvy.
Nároky na stanoviště
Krmná řepa není tak náročná jako řepa cukrovka, avšak vyžaduje min. 600 mm srážek. Oproti cukrovce se pěstuje ve vyšších (chladnějších a vlhčích) polohách na středních hlinitých až písčitohlinitých půdách. Obsahové odrůdy preferují neutrální reakci půdy, zatímco objemové odrůdy kyselejší.

SpinTor 1 l balení

Přírodní insekticidní přípravek
NA OBJEDNÁVKU - dodání 7-14 dní od objednání
5 880,00 Kč s DPH

Ferramol 500 g

Moluskocid proti slimákům a plzákům
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ
240,00 Kč s DPH

Ferramol 200 g

Moluskocid proti slimákům a plzákům
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ
170,00 Kč s DPH

Ferramol 300 g

Moluskocid proti slimákům a plzákům
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ
160,00 Kč s DPH

Ferramol 1 kg

Moluskocid proti slimákům a plzákům
SKLADEM U DODAVATELE - dodání 2-7 pracovních dní
340,00 Kč s DPH