Expedice objednávek na živé organismy přesunuta na 20. týdenUpozorňujeme zákazníky, že vzhledem k tomu, že Velikonoce téměř navazují na státní svátky v květnu a ke skutečnosti, že vyřizování objednávek na živé organismy trvá 7 dní, bude prodej BIOAGENS zahájen od poloviny května. NEPLATÍ PRO HLÍSTICE A OSTATNÍ SORTIMENT. V případě nejasností nás kontaktujte.

brukev zelná kadeřavá kapusta (Brassica oleracea)

brukev zelná kadeřavá kapusta
Brassica oleracea Sabellica Group

čeleď: brukvovité (Brassicaceae)

další názvy: kapusta kadeřavá, kadeřávek

vědecká synonyma: Brassica oleracea var.sabellica, B. fimbriata, Brassica oleracea convar.acephala var. sabellica, B. oleracea var.fimbriata

Popis
Dvouletá bylina, která je pěstována jako listová zelenina odolná vůči mrazu v zelených a červených kultivarech. Ve sterilním stavu dorůstá do výšky (50–)60–70(–100) cm. Lodyhy jsou přímé, neztlustlé a slabě dřevnatí. Listy jsou na lodyze rovnoměrně rozmístěné, tuhé čepele hustě nerovnoměrně vroubkované se silně zkadeřeným okrajem. Květy jsou uspořádány v řídký hrozen, barva květů žlutá. Plodem je šešule. Široce elipsoidní semena mají hnědou až hnědočernou barvu. Chuť semen není palčivá. Původní ve Středozemí.
ZÁKAZNÍCI ZO SLOVENSKA

Služby zákazníkům

PORADNA: +420 608 748 548

B I O A G E N S
biologická ochrana rostlin

  • - Dodávka a prodej prostředků biologické ochrany rostlin.
  • - Konzultační služby v oblasti ochrany rostlin více 

 

OBJEDNÁVKY DO ČTVRTKA

Expresní doprava