ZÁKAZNÍCI ZO SLOVENSKA
Prejísť do SK verzie »

Vážení zákazníci

na základě vládního doporučení jsou kvůli situaci s šířením COVID-19, omezené platby v hotovosti (na dobírku). Proto jsme od 16. března pozastavili možnosti dobírky / platby v hotovosti při převzetí zboží. V této chvíli si tuto variantu platby nemohou zákazníci při objednání zboží zvolit u žádného z našich obchodů, a je povolena pouze bezhotovostní platba předem. K tomuto kroku jsme přistoupili z hygienického hlediska a došlo tak k eliminaci potenciálně rizikových hotovostních plateb, s cílem snížit případné riziko přenosu nákazy při kontaktu mezi doručovateli a příjemci. Náš přepravce Česká pošta s. p. doručuje standarně, omezení se týká pouze platby v hotovosti (na dobírku). V případě požadavku na osobní vyzvednutí / převzetí zboží ve Zlíně, je toto zrušeno do odvolání.

Děkujeme za pochopení.

brukev zelná kedluben (Brassica oleracea)

1-17 z 17
brukev zelná kedluben
Brassica oleracea Gongylodes Group

čeleď: brukvovité (Brassicaceae)

další názvy: kedluben

vědecká synonyma: Brassica oleracea var.gongylodes, B. oleracea subsp. gongylodes, B. rupestris subsp. gongylodes, B. oleracea subsp.caulorapa, B. caulocarpa, B. oleracea convar.acephala var. gongylodes

Popis
Dvouleté rostliny, které v prvním roce tvoří pouze krátký (3–)5–12(–15) cm dlouhý, silně dřevnatý vnější košťál, jež je zakončen olistěnou, kulovitou stonkovou hlízou. Listy jsou dlouze řapíkaté, celistvé, podlouhlé až ± okrouhlé, ploché, ojíněné, s okraji nepravidelně vykrajovaně zubatými až laločnatými. Hlízy mají kulovitý až elipsoidní tvar, na povrchu jsou sivozelené, žlutozelené až fialové, silně ojíněné. Květy jsou uspořádány v řídký hrozen, barva květů žlutá. Plodem je šešule. Široce elipsoidní semena mají hnědou až hnědočernou barvu. Chuť semen není palčivá. Pěstuje se pro hlízy jako zelenina či krmivo. Původní ve Středozemí.

Ferramol 500 g

Moluskocid proti slimákům a plzákům
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ
240,00 Kč s DPH

Ferramol 200 g

Moluskocid proti slimákům a plzákům
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ
170,00 Kč s DPH

Ferramol 300 g

Moluskocid proti slimákům a plzákům
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ
160,00 Kč s DPH

Ferramol 1 kg

Moluskocid proti slimákům a plzákům
SKLADEM U DODAVATELE - dodání 2-7 pracovních dní
340,00 Kč s DPH

Serenade ASO 5 l

Fungicid, biopreparát proti plísňovým chorobám
NA OBJEDNÁVKU - dodání 7-14 dní od objednání
2 555,00 Kč s DPH