ZÁKAZNÍCI ZO SLOVENSKA
Prejísť do SK verzie »

Vážení zákazníci

na základě vládního doporučení jsou kvůli situaci s šířením COVID-19, omezené platby v hotovosti (na dobírku). Proto jsme od 16. března pozastavili možnosti dobírky / platby v hotovosti při převzetí zboží. V této chvíli si tuto variantu platby nemohou zákazníci při objednání zboží zvolit u žádného z našich obchodů, a je povolena pouze bezhotovostní platba předem. K tomuto kroku jsme přistoupili z hygienického hlediska a došlo tak k eliminaci potenciálně rizikových hotovostních plateb, s cílem snížit případné riziko přenosu nákazy při kontaktu mezi doručovateli a příjemci. Náš přepravce Česká pošta s. p. doručuje standarně, omezení se týká pouze platby v hotovosti (na dobírku). V případě požadavku na osobní vyzvednutí / převzetí zboží ve Zlíně, je toto zrušeno do odvolání.

Děkujeme za pochopení.

drobná skvrnitost listů slivoně (Phyllosticta prunicola)

1-9 z 9
drobná skvrnitost listů slivoně 
Phyllosticta prunicola

říše: houby (Fungitřída: Dothideomycetesčeleď: Didymellaceae

další názvy: tetovnička švestky, listotečka trnková

vědecká synonyma: Phoma pomorum, Coniothyrium prunicola, Coniothyrium pyrinum, Depazea prunicola, Peyronellaea pruni-japonicae, Peyronellaea prunicola, Peyronellaea pyrina, Phoma pruni-japonicae, Phomopsis cichoracearum, Phyllosticta prunicola, Phyllosticta pyrina

Příznaky napadení
Na listech drobné, okrouhlé, červenofialové až fialově šedé skvrny, obvykle lemované tmavším okrajem. Velikost skvrn 1–2 mm v průměru, uprostřed skvrn drobné tmavé tečky = plodnice (pyknidy). Skvrny od středu zasychají a nekrotická pletiva postupně vypadávají. Silně napadené listy předčasně opadávají.

Flowbrix 1 l

Měďnatý fungicid
NA OBJEDNÁVKU - dodání 7-14 dní od objednání
695,00 Kč s DPH

Flowbrix 5 l

Měďnatý fungicid
NA OBJEDNÁVKU - dodání 7-14 dní od objednání
2 890,00 Kč s DPH

Flowbrix 20 l

Měďnatý fungicid
NA OBJEDNÁVKU - dodání 7-14 dní od objednání
9 820,00 Kč s DPH

Flowbrix 10 l

Měďnatý fungicid
NA OBJEDNÁVKU - dodání 7-14 dní od objednání
4 980,00 Kč s DPH