ZÁKAZNÍCI ZO SLOVENSKA
Prejísť do SK verzie »

Vážení zákazníci

na základě vládního doporučení jsou kvůli situaci s šířením COVID-19, omezené platby v hotovosti (na dobírku). Proto jsme od 16. března pozastavili možnosti dobírky / platby v hotovosti při převzetí zboží. V této chvíli si tuto variantu platby nemohou zákazníci při objednání zboží zvolit u žádného z našich obchodů, a je povolena pouze bezhotovostní platba předem. K tomuto kroku jsme přistoupili z hygienického hlediska a došlo tak k eliminaci potenciálně rizikových hotovostních plateb, s cílem snížit případné riziko přenosu nákazy při kontaktu mezi doručovateli a příjemci. Náš přepravce Česká pošta s. p. doručuje standarně, omezení se týká pouze platby v hotovosti (na dobírku). V případě požadavku na osobní vyzvednutí / převzetí zboží ve Zlíně, je toto zrušeno do odvolání.

Děkujeme za pochopení.

brukev zelná brokolice (Brassica oleracea)

1-24 z 31
brukev zelná brokolice
Brassica oleracea Italica Group

čeleď: brukvovité (Brassicaceae)

další názvy: brokolice, prokolice

vědecká synonyma: Brassica oleracea var.italica, B. oleracea subsp. italica, B. oleracea convar. botrytis var. italica, B. oleracea var.botrytis subvar. asparagoides, B. oleracea var.botrytis subvar. cymosa

Popis
Jednoletá bylina, která je pěstována pro svoje zdužnatělé větve květenství a poupata. Dorůstá do výšky (40–)50–80(–120) cm. Dolní lodyžní listy jsou lyrovité nebo zpeřeně členěné, celokrajné nebo jemně nepravidelně pilovité. Řapík má na bocích často nepárové ouškaté úkrojky. Čepele listů jsou ploché, lysé a tuhé, ze spodní strany sivozelené, na líci matně zelené a slabě ojíněné. Větve květenství jsou zploštělé, dužnaté, s nápadně sivozelenými hlávkovitě shloučenými poupaty. Květy jsou uspořádány v řídký hrozen, barva květů žlutá. Plodem je šešule. Široce elipsoidní semena mají hnědou až hnědočernou barvu. Chuť semen není palčivá. Původní ve Středozemí.

APHIPAR

Parazitická vosička proti mšicím 500 ks / bal.
NA OBJEDNÁVKU - dodání 7-14 dní od objednání
885,00 Kč s DPH

SpinTor 1 l balení

Přírodní insekticidní přípravek
NA OBJEDNÁVKU - dodání 7-14 dní od objednání
5 880,00 Kč s DPH

Ferramol 500 g

Moluskocid proti slimákům a plzákům
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ
240,00 Kč s DPH

Ferramol 200 g

Moluskocid proti slimákům a plzákům
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ
170,00 Kč s DPH

Ferramol 300 g

Moluskocid proti slimákům a plzákům
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ
160,00 Kč s DPH

Ferramol 1 kg

Moluskocid proti slimákům a plzákům
SKLADEM U DODAVATELE - dodání 2-7 pracovních dní
340,00 Kč s DPH