Informace o dopravě

Objednávky přijímáme prostřednictvím e-shopu nepřetržitě s expedicí v dalším týdnu. Aby námi zaslané preparáty (živá zvířata – bioagens) nezůstávala přes víkend na poště, zavedli jsme pro jejich přepravu expresní způsob dopravy: odeslání prostřednictvím služby EMS (EXPRESS MAIL SERVICE ) s garantovaným dodáním do následujícího pracovního dne do 14 h nebo v sobotu. Což doporučujeme všem, kteří přes týden nestíhají své zasilky převzít, anebo se nedostanou na poštu v době, kdy má otevřeno.

Přeprava živých organismů

  • Přeprava živých organismů (biopreparáty s bioagens - draví roztoči, parazitické hlístice, vosičky, žížaly ap.) by měla proběhnout co nejrychleji. Našim stěžejním zájmem je, aby doba od expedice po doručení k zákazníkovi byla co nejkratší. 
  • Dosavadní způsob přepravy standardní Balík Do ruky se neosvědčil, neboť Česká pošta nedodržuje termíny dodání a zásilky doručuje 2 a více dní. Již několikrát jsme kompenzovali znehodnocený preparát zákazníkům na naše náklady, přestože jsme na pozdním doručení nenesli vinu.  
  • Náš obchod BIOAGENS.EU není klasický e-shop a prodává specifický sortiment. Balení a expresní forma přepravy, je pro kvalitu živých organismů zásadní a to něco stojíNesnažíme se vydělávat na poštovném a už vůbec nejsme nadšení z cen České pošty za jejich služby protože víme, že cena neodpovídá kvalitě. Nicméně zásilka EMS s garantovaným dodáním do druhého dne je jedinou ověřenou službou pro přepravu tohoto druhu zásilek.
  • Nechceme nadále riskovat kondici a spolehlivost našich zvířat, která trpí kvůli nespolehlivé dopravě. Proto jsme se rozhodli, že objednávky které obsahují živé organismy budeme zasílat pouze jako zásilky EMS s garantovaným časem dodání v pracovní dny do 14 h a v sobotu.
  • Věříme, že i vy naši zákazníci budete mít zájem na tom, aby se vám za vaše peníze dostalo kvalitní zboží, u kterého je podstatné, jak dlouho stráví na cestě.  

V případě, že zákazník požaduje levnější formu zaslání, lze zaslat volitelně jako Balík Do ruky. 

  • Pokud dojde ze strany pošty ke zdržení během standardního způsobu přepravy a zásilka bude doručena se zpožděním, nepřebíráme odpovědnost za účinnost aplikace biologického preparátu (zásilka byla přepravována nebo skladována v tepelně nevyhovujících podmínkách). V tomto případě z hlediska reklamace nelze uplatnit žádné záruky, neboť se jedná o zboží podléhající zkáze (§ 1837 písm. e, zák. č. 89/2012 Sb., Nový občanský zákoník) a nebylo přepravováno doporučenou expresní dopravou.
  • V případě kombinace bioagens a přípravků na ochranu rostlin, bude zásilka odeslána s garantovaným doručením a cena bude závislá na aktuální hmotnosti (cena bude individuálně stanovena a zákazník bude dodatečně kontaktován).

Doprava - Česká republika  DOPRAVA ČESKÁ REPUBLIKA

Druh zásilky Přepravce Bankovní převod

Zásilka EMS do 5 kg
garantované doručení
následující pracovní den od podání do 14 h nebo doručení v sobotu

Cena: 155 Kč + balné 20 Kč (175 Kč)

Balík Do ruky do 5 kg
doba doručení do 2 dnů

Cena: 135 Kč + balné 20 Kč (155 Kč)

Balík Do ruky do 18 kg 
doba doručení  do 2 dnů

Cena: 205 Kč + balné 20 Kč (225 Kč)
Balík Do ruky do 26 kg 
doba doručení do 2 dnů
Cena: 265 Kč + balné 20 Kč (285 Kč)

Osobní odběr

Upozorňujeme, že na adrese uvedené v kontaktech nelze zboží vyzvednout ani zde neposkytujeme žádné služby ani poradenství

Zabýváme se rostlinolékařským poradenstvím a neprovozujeme žádnou kamennou prodejnu ani místo pro styk se zákazníky. Prodej bioagens a přípravků pro ochranu rostlin provozujeme jako doplňkový a to prostřednictvím Internetu a zasilatelství. Z toho důvodu nespadáme do režimu EET a nepřijímáme platby v hotovosti.

Nabízíme možnost osobního předání zboží, za podmínky předchozí bezhotovostní úhrady nebo úhrady na základě faktury se splatností (stálí odběratelé a ověření zákazníci, kteří již u nás nakoupili).

Osobní předání je možné realizovat po předchozí domluvě ve Zlíně.
 

Pohlídejte si balík

Informace o dodání nebo stavu zásilky EMS jsou dostupné následující den po dni podání zásilky. Informace o dodání nebo stavu zásilky Balík Do ruky můžete sledovat ještě tentýž den. A to pomocí podacího čísla, na webových stránkách České pošty. Při podávání zásilky zadáváme do přepravního systému České pošty telefonní číslo a e-mail adresáta. Pošta pak bezplatně adresáta informuje formou SMS a e-mailu o termínu dodání zásilky, o případných překážkách při doručování nebo o uložení poštovní zásilky na poště. Ať už se pak děje se zásilkou cokoliv, budete o tom včas vědět a můžete pak problémy řešit co nejrychleji s poštou.

Žádáme Vás proto o pečlivé zadání Vašich kontaktních údajů při zadávání objednávky v rozhranní našeho obchodu, abychom tyto údaje mohli správně vyplnit a zadat, kam má zásilka dorazit. Bude-li adresa špatně, nemusíte s případnou reklamací uspět. Adresát ručí za to, aby měl na zvonku uvedené jméno. Jinak se na něj pošta nemusí dozvonit.

Uložené balíky na poště
 

Kliknutím na loga níže budete přesměrováni na systém pro sledování zásilek České pošty, DPD a uloženky:

ZÁKAZNÍCI ZO SLOVENSKA

Služby zákazníkům

PORADNA: +420 608 748 548

B I O A G E N S
biologická ochrana rostlin

  • - Konzultační služby v oblasti ochrany rostlin. 
  • - Dodávka a prodej prostředků biologické ochrany rostlin.

 

PLATBA ZA OBJEDNÁVKU

Zboží zasíláme do ČR