Informace o platbě

 


E L E K T R O N I C K Á  E V I D E N C E  T R Ž E B 

 
 

 

Vzhledem k povaze námi nabízených činností (rostlinolékařské poradenství), prodeji prostřednictvím Internetu a skutečnosti, že nepřijímáme platby v hotovosti ani platební kartou, se na nás nevztahuje povinnost evidovat tržby v systému EET od 1. 3. 2017.

Osobní předání (vyzvednutí zboží) je možné, pouze však na základě předchozí bezhotovostní úhrady, případně platby za zboží na fakturu se splatností (stálí odběratelé a ověření zákazníci, kteří již u nás nakoupili). 

S ohledem k vysoké ceně dopravného a špatné zkušenosti se zakazníky, kteří si v minulosti nepřevzali či nevyzvedli balíky a působili nám tím nemalé ztráty, NEZASÍLÁME ZÁSILKY SE ŽIVÝMI ORGANISMY NA DOBÍRKU (pouze v případě stálých a spolehlivých zákazníků a to po předchozí telefonické či e-mailové dohodě). Biologický preparát ze zásilky, která ležela 10 dnů ve skladu na poště a vrátí se nám jako nevyzvednutá, je již nepoužitelný! Obsahuje mrtvá zvířata, které zbytečně uhynula zavřená v krabičce! 

 

Pokud má zákazník o naše produkty vážný zájem, jistě pochopí, že nechceme riskovat, že si zásilku nepřevezme, ať už ze zapomětlivosti, či roztržitosti a naše zvířata zůstanou v nevyhovujících podmínkách skladu na poště, či nevyzvednutá vůbec. Proto požadujeme a akceptujeme jako platbu za objednávky pouze bezhotovostní převod předem (objednávky z ČR). 

PLATBA PŘEDEM (ČESKÁ REPUBLIKA)

Všechny informace ohledně platby bankovním převodem vám budou odeslány e-mailem po zadání objednávky a to včetně variabilního symbolu. Upozorňujeme, že zboží může být rezervováno max 7 dní.

Údaje pro bankovní převod:

Název účtu: Mgr. Lenka Žáčková
Č. účtu: 2100908322
Kód banky: 2010
Variabilní symbol platby: číslo objednávky

 

 

ZÁKAZNÍCI ZO SLOVENSKA

Služby zákazníkům

PORADNA: +420 608 748 548

B I O A G E N S
biologická ochrana rostlin

  • - Konzultační služby v oblasti ochrany rostlin. 
  • - Dodávka a prodej prostředků biologické ochrany rostlin.

 

PLATBA ZA OBJEDNÁVKU

Zboží zasíláme do ČR