Expedice objednávek na živé organismy přesunuta na 20. týdenUpozorňujeme zákazníky, že vzhledem k tomu, že Velikonoce téměř navazují na státní svátky v květnu a ke skutečnosti, že vyřizování objednávek na živé organismy trvá 7 dní, bude prodej BIOAGENS zahájen od poloviny května. NEPLATÍ PRO HLÍSTICE A OSTATNÍ SORTIMENT. V případě nejasností nás kontaktujte.

Násada pro chov kalifornských žížal

Vermikompostování je metoda kompostování, kdy dochází k rozkladu organického materiálu pomocí žížal. Při vermikompostování se využívá schopnosti žížal přeměňovat rostlinné zbytky na velmi kvalitní organické hnojivo – vermikompost. 

Biologický materiál projde trávicím ústrojím kalifornských žížal a tím vzniká velmi kvalitní hnojivo – vermikompost. Vermikompost je složen z unikátní kombinace enzymů, huminových kyselin a minerálních látek. Toho nelze dosáhnout v jiném typu hnojiva nebo humusu či substrátu.

Vermikompost má optimální poměr uhlíku a dusíku 15-10:1, obsahuje stopové prvky, hlavně mangan, bór, zinek. Je vhodný i jako substrát pro očkování sterilních půd, např. při rekultivacích, po chemických zásazích, po záplavách nebo při projevech půdní únavy.

Působením enzymů ve vermikompostu rostliny lépe využívají minerální látky obsažené v půdě. Vermikompost podporuje tvorbu kořenového systému a celkové biomasy, zvyšuje vitalitu a znásobuje množství květů a plodů, urychluje dozrávání a zvyšuje obsah cukrů a vitamínu C v plodech a naopak snižuje hladinu dusičnanů.
Vyvážený obsah živin, přítomnost a výborná využitelnost stopových prvků, vysoký obsah přírodních enzymů a růstových stimulátorů vytváří z vermikompostu ideální hnojivo.

 

Ochrana
Upozorňujeme, že násadu pro rozběh chovu kalifornských žížal dodáváme od chovatele v množství 10 nebo 20 kg a z logistických a provozních důvodů nejsme schopni zajistit menší množství!

 
 
ZÁKAZNÍCI ZO SLOVENSKA
Filtrovat výsledky

Služby zákazníkům

PORADNA: +420 608 748 548

B I O A G E N S
biologická ochrana rostlin

  • - Dodávka a prodej prostředků biologické ochrany rostlin.
  • - Konzultační služby v oblasti ochrany rostlin více 

 

OBJEDNÁVKY DO ČTVRTKA

Expresní doprava