Výskyt housenek zavíječe zimostrázového (Cydalima perspectalis) na krušpáncích / buxusech


Rádi bychom upozornili na probíhající žír housenek II. generace zavíječe zimostrázového (Cydalima perspectalis) na krušpáncích / buxusech - který aktuálně decimuje keře po celém území ČR. Na keřích lze nalézt housenky různých stádií od 1 cm až po 3 cm, ojediněle i ve fázi kukly. Housenky se drží uvnitř keře, je tedy třeba keře prohlížet velmi pečlivě. V případě nálezu je třeba ihned zakročit a provést postřik. Biologický postřik Lepinox® Plus obsahující bakterii Bacillus thuringiensis »  má vysokou účinnost na housenky zavíječe a je zcela neškodný pro člověka a domácí zvířata.

Semena exotických rostlin

Vypěstovat rajčata anebo astry zvládne většina zakrádkářů. Zkuste vypěstovat něco méně obvyklého, čím oslníte návštěvy nebo sousedy přes plot. Mezi nejoblíbenější domácí exoty patří citrusy. Ale citrusy nemusí být jedinými exotickými rostlinami, do jejichž pěstování se můžete pustit. 

V této kategorii nabízíme semena rostlin, které možná znáte z cest do dalekých exotických zemí. Pokud však těmto rostlinám vytvoříte podmínky které vyžadují, je možné je vypěstovat i v našem klimatu. 

ZÁKAZNÍCI ZO SLOVENSKA
Filtrovat výsledky

Služby zákazníkům

Telefon: +420 228 885 123, +420 608 748 548

B I O A G E N S
biologická ochrana rostlin

  • - Dodávka a prodej prostředků biologické ochrany rostlin.
  • - Konzultační služby v oblasti ochrany rostlin více 


TELEFON / E-MAIL / CHAT

OBJEDNÁVKY DO ČTVRTKA

Expresní doprava